Współpraca

Współpraca

Jestem wielbicielką oryginalności, a jednocześnie w niektórych sprawach tradycjonalistką. Pasjonatką nowości, ale konserwatywną w swojej wizji. Otwartą na pomysły, uśmiechniętą, zaradną i pozytywnie nastawioną osobą. Lubię poznawać kreatywnych ludzi i widzieć uśmiechy na ich zadowolonych twarzach. Dla zainteresowanych współpracą przedstawiam poniżej trzy płaszczyzny, na których pracuję.

BLOG

Na swojej stronie internetowej przedstawiam inspiracje dla osób stojących przed wyzwaniem organizacji wesela. Poruszam również tematy okołoweselne związane z rodziną, zaręczynami, rocznicami itp., dzięki czemu mój blog odwiedzają także te osoby, które dzień ślubu mają już za sobą.

Jestem otwarta na współpracę z każdą firmą, która pomaga narzeczonym przygotować się do jednego z Najpiękniejszych Dni w ich życiu. Zaznaczam jednak, iż reklamuję jedynie dobre jakościowo produkty i usługi, które według subiektywnej opinii są warte uwagi i z których sama chętnie bym skorzystała.

Planuję rozwijać swoją stronę internetową oraz poszerzać jej działalność. Mam mnóstwo pomysłów i nie zawaham się ich zrealizować! Uczestniczę co roku w Targach Ślubnych w całej Polsce, bywam również na Targach Ślubnych w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu znam trendy rozwijające się na tym dynamicznym rynku i przekazuję swoją fachową wiedzę czytelnikom.

Z mojej strony firmy mogą liczyć na reklamę w postaci bannera, postu sponsorowanego, product placement, konkursu, promocji na Facebooku, Instagramie oraz Snapchacie. Mówię TAK również każdej innej, ciekawej formie współpracy. Zachęcam do kontaktu.

KONSULTANTKA ŚLUBNA

Z roku na rok możemy zaobserwować zmiany, jakie zachodzą w wyprawianiu wesel. Firmy, które były popularne kilkanaście lat temu na dzisiejszym rynku powoli umierają. Dzisiaj nie wystarczy już jedynie zwykłe wesele. Trzeba wiedzieć, co w trawie piszczy. Jakie są trendy. Młodzi coraz bardziej chcą, aby ta impreza oddawała ich charakter. Żeby na pierwszy rzut oka było widać, że to ICH wesele. Żeby odzwierciedlało to, kim są i co lubią.

Uwielbiam ludzi, którzy myślą nieszablonowo! Wspaniale jest spełniać marzenia wyłamujące się ze schematu standardowych wesel. Jako jedyna w Polsce przełamuję wizerunek nudnego, sztywnego Konsultanta Ślubnego. Wierzę, że między klientami a Wedding Plannerem musi zaiskrzyć, żeby współpraca dobrze się układała, dlatego oferuję dwa nieodpłatne i niezobowiązujące spotkania, na których się poznamy i ustalimy zarys przebiegu Waszego wesela.

PODWYKONAWCY WESELNI

Jeżeli prowadzisz firmę, która oferuje niesztampowe pomysły na organizację wesela, chętnie nawiążę kontakt, poznam Cię i się zaprzyjaźnię. Może jeszcze o Tobie nie słyszałam, a zakocham się w Twoim pomyśle na biznes i będę polecać Cię swoim klientom? Koniecznie napisz.

E-mail: kontakt@wesellerka.pl

Agata Zagrajek

Kontakt

Zachęcam do kontaktu w sprawie współpracy: