Współpraca

Cześć! Witam Cię w miejscu, gdzie zaczyna się nasza współpraca. Mam na imię Agata. Miło mi Ciebie gościć na swojej stronie.

Co wyróżnia mój blog?

Nie znajdziesz tu suchych informacji na temat zawierania małżeństwa. Jak wypełnić papierki, dowiesz się na tysiącu innych stron. Dlatego mówię, że prowadzę bloga weselnego, a nie ślubnego. Tematyka, którą poruszam w swoich postach, dotyczy związków, miłości, ale i gości weselnych. Wiele wpisów napisanych jest z humorem, ale nie boję się poruszać także trudnych tematów.

Kim jest mój Czytelnik?

Czytelniczką Wesellerki jest młoda kobieta. Cechuje ją inteligencja (również emocjonalna) i bycie kreatywną oraz zorganizowaną. Jest to osoba, która myśli w sposób nieszablonowy. Kocha siebie, ale szanuje też innych.

Jak wygląda współpraca z Wesellerką?

Jeżdżę po Polsce, poznaję ludzi, obiekty, usługi, produkty, które potem chętnie opisuję i pokazuję swoim Czytelnikom. Jestem otwarta na wiele form współpracy. Najchętniej jednak podejmuję się wspólnych projektów przedstawiających Twoją pracę. Jedno jest pewne – nie oszukuję swoich Odwiedzających. Nie polecę czegoś, w co nie wierzę. Dlatego nie obrażaj się, jeśli odpowiedź będzie odmowna. Czasami po prostu mamy inne priorytety, co oczywiście nie umniejsza Twojego wysiłku.

Cenię ludzi z pasją. Chętnie poznam podwykonawców ślubnych z całej Polski w celu zbudowania długofalowej współpracy. Jeśli więc wierzysz w świetność swoich usług lub produktu – zachęcam do kontaktu! Każdy projekt rozpatruję indywidualnie. Nigdy nie wysyłam dwóch takich samych maili.

Nie podejmuję współpracy z osobami reprezentującymi firmy, sprzedające oklepane, seksistowskie, obrażające uczucia innych, artykuły. Nie reklamuję również produktów odchudzających. Wesellerka popiera ideę bodypositive!

Każda podjęta współpraca jest szeroko promowana przeze mnie w social mediach. Wspieram również osoby, z którymi współpracowałam na długo po zakończeniu projektu. Polecam ich produkty i usługi, udzielam się na fanpejdżach i stronach internetowych firm, które polecam. Jestem w stałym kontakcie prywatnym z podwykonawcami, gdyż cenię sobie przyjacielskie relacje.

Przykłady możliwej współpracy:

Jest takie miejsce, gdzie wiejski klimat spotyka się z romantyzmem…

Broń nie zabija, ale wkurzona klientka już może…

Blog w liczbach:

Odsłony bloga (06.2017 – 12.2018): 

Najchętniej czytane artykuły:

  1. Jak kreatywnie poprosić o zostanie druhną?
  2. Pomysły na prezent na pierwszą rocznicę ślubu.
  3. Co dać Parze Młodej zamiast kwiatów?

 Tutaj mnie znajdziesz: 

–> 1. Facebook

–>  2. Instagram

–>  3. Youtube

Podoba Ci się to, co robię? Napisz do mnie!

Ściskam i całuję, xoxo

Wesellerka Agata Zagrajek

Fb-Button
0