Współpraca

Cześć! Witam Cię w miejscu, gdzie zaczyna się nasza współpraca. Mam na imię Agata. Miło mi Ciebie gościć na swojej stronie.

Co wyróżnia mój blog?

Przede wszystkim chcę postawić sprawę jasno. Nie organizuję ślubów i mówiłam to już w momencie trwania kursu na konsultanta ślubnego, który ukończyłam, aby poszerzyć swoją wiedzę. Moje motto brzmi:

Nie znajdziesz tu suchych informacji na temat zawierania małżeństwa. Jak wypełnić papierki, dowiesz się na tysiącu innych stron. Dlatego mówię, że prowadzę bloga weselnego, a nie ślubnego. Tematyka, którą poruszam w swoich postach, dotyczy związków, miłości, ale i gości weselnych. Wiele wpisów napisanych jest z humorem, ale nie boję się poruszać także trudnych tematów.

Kim jest mój Czytelnik?

Czytelniczką Wesellerki jest młoda kobieta. Cechuje ją inteligencja (również emocjonalna) i bycie kreatywną oraz zorganizowaną. Jest to osoba, która myśli w sposób nieszablonowy. Kocha siebie, ale szanuje też innych.

Jak wygląda współpraca z Wesellerką?

Jeżdżę po Polsce, poznaję ludzi, obiekty, usługi, produkty, które potem chętnie opisuję i pokazuję swoim Czytelnikom. Jestem otwarta na wiele form współpracy. Najchętniej jednak podejmuję się wspólnych projektów przedstawiających Twoją pracę. Jedno jest pewne – nie oszukuję swoich Odwiedzających. Nie polecę czegoś, w co nie wierzę. Dlatego nie obrażaj się, jeśli odpowiedź będzie odmowna. Czasami po prostu mamy inne priorytety, co oczywiście nie umniejsza Twojego wysiłku.

Cenię ludzi z pasją. Chętnie poznam podwykonawców ślubnych z całej Polski w celu zbudowania długofalowej współpracy. Jeśli więc wierzysz w świetność swoich usług lub produktu – zachęcam do kontaktu! Każdy projekt rozpatruję indywidualnie. Nigdy nie wysyłam dwóch takich samych maili.

Nie podejmuję współpracy z osobami reprezentującymi firmy, sprzedające oklepane, seksistowskie, obrażające uczucia innych, artykuły. Nie reklamuję również produktów odchudzających. Wesellerka popiera ideę bodypositive!

Każda podjęta współpraca jest szeroko promowana przeze mnie w social mediach. Wspieram również osoby, z którymi współpracowałam na długo po zakończeniu projektu. Polecam ich produkty i usługi, udzielam się na fanpejdżach i stronach internetowych firm, które polecam. Jestem w stałym kontakcie prywatnym z podwykonawcami, gdyż cenię sobie przyjacielskie relacje.

Przykłady możliwej współpracy:

Jest takie miejsce, gdzie wiejski klimat spotyka się z romantyzmem…

Broń nie zabija, ale wkurzona klientka już może…

Blog w liczbach:

Odsłony bloga (06.2017 – 12.2018): 

Najchętniej czytane artykuły:

  1. Jak kreatywnie poprosić o zostanie druhną?
  2. Pomysły na prezent na pierwszą rocznicę ślubu.
  3. Co dać Parze Młodej zamiast kwiatów?

 Tutaj mnie znajdziesz: 

–> 1. Facebook

–>  2. Instagram

–>  3. Youtube

Podoba Ci się to, co robię? Napisz do mnie!

Ściskam i całuję, xoxo

Wesellerka Agata Zagrajek

Fb-Button