Agata Zagrajek

Pisałam od… zawsze. Od kiedy tylko opanowałam umiejętność pisania. Zaczynając od pamiętników, wierszy, poprzez udzielanie się w gazetce szkolnej, czy pisanie kabaretowych scenariuszy.

Moja historia z blogowaniem zaczęła się kiedy miałam trzynaście lat na portalu blogowym, który niestety kilka lat temu, zamknięto. Niejednokrotnie mama wpadała do mojego pokoju z tekstem: „A ty znowu blogujesz?!”. Wtedy jeszcze nie rozumiała, jaką frajdę mi to sprawiało. Dziś już rozumie. I kiedy z pewną nieśmiałością powiedziałam rodzicom, że zamierzam otworzyć bloga i zainwestować w to niemałą sumkę, poparli mnie ochoczo. Spodziewałam się raczej fali krytyki i przygotowałam argumenty, by uzasadnić swój wybór, a tu taka niespodzianka. Wtedy już wiedzieli, że lubię pisać.

Swój warsztat kształtowałam także podczas tworzenia dwóch powieści. Pierwszą z nich zaczęłam pisać w 2000 roku. W życiu bym jej nie pokazała światu, chociaż napisałam odręcznie ponad sto stron. Druga liczy jedynie kilkadziesiąt stron maszynopisu, ale tę twórczość pozwoliłam ocenić swojej polonistce z liceum (pozdrawiam). Stwierdziła, że szkolne wypracowania i tę opowieść pisały dwie różne osoby. Ale wytłumaczyłam jej, że różnica polega na tym, że szkoła mnie zmusza do pisania na zadany temat, a ja wolę tworzyć wtedy, gdy mam akurat przypływ weny.

Rynkiem ślubnym zainteresowałam się w 2010 roku i od tego czasu szukałam inspiracji i czytałam magazyny. Zainteresowanie przerodziło się w pasję i tak oto w maju 2017 roku ukończyłam Kurs Konsultanta Ślubnego w Agencji Ślubnej Perfect Day. Posiadam certyfikat zgodny z Krajowymi Standardami Kompetencji Zawodowych dla zawodu Organizator Imprez Ślubnych zatwierdzony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Chcę zainteresować swoim blogiem wszystkich, którzy mają ten dzień jeszcze przed sobą, ponieważ moim celem jest zainspirować Was do stworzenia Najpiękniejszego Dnia w Życiu. Znajdziecie tu mnóstwo pomysłów na to, aby uczynić ten dzień jeszcze lepszym i wartym zapamiętania nie tylko przez Was, ale i Waszych gości.

Jeżeli chcecie nawiązać ze mną kontakt, przejdźcie do działu Współpraca.

Zapraszam!

Agata Zagrajek

Wesellerka - Facebook Wesellerka - Instagram  Wesellerka - YouTube

Fb-Button
0