KONKURS zombie!

Autor: Data: 10 lipca 2017, 22:40 Kategorie: Inne Komentarzy: 11

Moi kochani, mam dla was pierwszy konkurs. Nie wiem, jak zwracać się do moich zombiaków, więc potrzebuję waszej pomocy przy wymyśleniu imion.

Znacie już pewnie uroczą parę Zombie, którą wykonała dla mnie wspaniała i utalentowana Victoria Malin – właścicielka firmy Pins & Needles, zajmująca się szyciem takich i podobnych, uroczych, choć nieco strasznych, stworzeń. Victorię poznałam podczas Targów Ślubnych w Birmingham (o których pisałam tutaj) i od razu zakochałam się w jej pracach. Na moje specjalne zamówienie wykonała tę fantastyczną Parę Młodą, która została oficjalną maskotką tego bloga.

 Zapraszam do postu konkursowego na Facebooku.

Konkurs zombie na Facebooku

Do wygrania ta oto pacynka zombie, również wykonana przez Victorię.

Jeżeli nie uda Wam się wygrać, a spodobają Wam się prace Victorii, dzięki jej uprzejmości macie możliwość kupienia jej umarlaków z 20% zniżką wpisując kod promocyjny PINS20 (kod jest ważny do końca lipca i obejmuje zakupy powyżej £10 wyłączając koszty przesyłki). Strona internetowego sklepu internetowego Vicki na etsy.com:

https://www.etsy.com/uk/shop/Pinsandneedlesdolls

 

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest portal Wesellerka (www.wesellerka.pl).
 2. Konkurs polega na wymyśleniu imion dla Pary Zombie (jednego żeńskiego i jednego męskiego) i wpisanie ich w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Imiona nie muszą być polskie.
 3. Dopuszcza się podanie kilku propozycji, pod warunkiem umieszczenia każdej z nich w osobnym komentarzu.
 4. Proszę o polubienie i udostępnienie postu konkursowego na Facebooku oraz o polubienie fanpejdża Wesellerka.
 5. Konkurs trwa od 10.07.2017 do 16.07.2017.
 6. Nagroda zostanie przyznana tylko jednej osobie, która wymyśli najciekawszą parę imion, na podstawie subiektywnej opinii właściciela portalu wesellerka.pl
 7. Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony na stronie www.wesellerka.pl oraz na fanpejdżu na Facebooku https://facebook.com/wesellerka w dniu 19.07.2017.
 8. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników nagroda przechodzi na osobę, która zajmie kolejne miejsce.
 9. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Powodzenia!

 

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z maskotkami wykonanymi przez Victorię. Są przepiękne, prawda?


11 komentarzy

 • Anna

  Świetne są! Chociaż Twoje najpiękniejsze!

 • Aga

  Jestem absolutnym beztalenciem w wymyślaniu imion, mój kot nadal ma na imię “Kicia” mimo, że ma już z 10 lat 😀
  Raczej nie pomogę w nadaniu imion Twoim zombiakom, ale muszę powiedzieć, że te cudaki są świetne! Ceny po przeliczeniu na złotówki są dla mnie nieco za duże, ale podziwiam ogromnie te słodkości 🙂 Może któregoś dnia zdecyduję się na którąś z nich. Świetna sprawa!

 • Ale kolorowe ! 🙂

 • Ja choćbym chciała, to nie mam głowy do takiego wymyślania. Zawsze brakuje mi pomysłów 🙂 Pacynki zombie wyglądają super!

  • Masz cały tydzień, na pewno wpadniesz na coś fajnego 🙂

 • Ale te zombiaki urocze – i wcale nie straszne 🙂 Chętnie bym takiego przygarnela, więc pomyślę nad zadaniem konkursowym 🙂

 • Świetne te pacynki. Już mysle nad imionami!

 • sz

  Zaczynam myśleć aż mi z uszu dymi 🙂 Bardzo chcę mieć takiego cudaczka .

 • Zombiaki są boskie, pierwszy raz je widzę… Wreszcie coś innego i uśmiechnięte słodkie lale i misie

 • Świetne są te zombiaki 🙂 Ma talent dziewczyna!