KONKURS przy współpracy z wydawnictwem Media Rodzina

Autor: Data: 2 września 2017, 02:47 Kategorie: Inne Komentarzy: 0

Miłość jest pięknym uczuciem. Inspiruje wielu twórców, artystów. Dlatego wraz z moim ulubionym wydawnictwem Media Rodzina mam dla Was konkurs z okazji przekroczenia 300. polubień na fanpejdżu.

„Gdy dwoje ludzi żyje razem, to jest im łatwiej, bo są razem, i jest im trudniej, bo są razem” – tymi słowami zaczyna się książka „Dwoje ludzi” Iwony Chmielewskiej. To picturebook, który ukazuje, za pomocą wspaniałych, niebanalnych metafor, zależności występujące między kobietą i mężczyzną. To obowiązkowa lektura dla osób wstępujących w związek małżeński, obchodzących rocznicę, ale również piękna refleksja dla osób zmagających się ze skutkami rozstania.

http://tiny.pl/gj49c

Konkurs polega na dokończeniu zdania: „ZWIĄZEK DWOJGA LUDZI JEST JAK…”. Im bardziej kreatywne Wasze odpowiedzi będą, tym lepiej!

Dla autorów trzech najlepszych odpowiedzi wydawnictwo Media Rodzina zasponsorowało trzy egzemplarze książki „Dwoje ludzi” Iwony Chmielewskiej.

 

Poniżej krótki regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest portal Wesellerka przy współpracy z wydawnictwem Media Rodzina.
  2. Konkurs polega na dokończeniu zdania: „ZWIĄZEK DWOJGA LUDZI JEST JAK…” i wpisanie go w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.
  3. Dopuszcza się podanie kilku propozycji, pod warunkiem umieszczenia każdej z nich w osobnym komentarzu.
  4. Nie jest to obowiązkowe, ale będzie mi bardzo miło, jeśli polubicie i udostępnicie post konkursowy na Facebooku oraz polubicie fanpejdż Wesellerka  i Media Rodzina.
  5. Konkurs trwa od 02.09.2017 do 08.09.2017
  6. Nagroda zostanie przyznana trzem osobom, które wymyślą najciekawsze odpowiedzi.
  7. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na stronie www.wesellerka.pl oraz na fanpejdżu na Facebooku w dniu 10.09.2017.
  8. W przypadku braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników nagroda przechodzi na osobę, która zajmie kolejne miejsce.
  9. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

 

Powodzenia!


Brak komentarzy