Ślubne sesje zdjęciowe, które mają odwagę być inne

Autor: Data: 6 października 2019, 22:00 Kategorie: Inne, Podwykonawcy Komentarzy: 4

Zbliża się Halloween! Z tej okazji chciałabym Wam przedstawić brytyjską firmę specjalizującą się w fotografii portretowej w przerażającym wydaniu. Oto Horrify Me, która robi również nieziemskie sesje ślubne i buduarowe w stylu horror oraz fantasy. Ostrzegam, że zdjęcia są nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich i o słabych nerwach.

http://bit.ly/2nSJO9O

Ludzie mają różne upodobania. A nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile osób uwielbia zombie, wampiry, wilkołaki, demony i tym podobne kreatury! Horrify Me reklamuje się jako miejsce, do którego nie przychodzisz po to, żeby się bać, ale po to, żeby samemu być strasznym.

To dość nietypowe podejście do fotografii ślubnej. Zazwyczaj mamy do czynienia z uśmiechniętą parą, nierzadko całującą się czule… a tutaj… no zresztą sami popatrzcie.

W studiu nie znajdziecie nikogo, kto umaluje Was typowymi kolorowymi kosmetykami, dlatego jeśli chcielibyście mieć makijaż, to musicie zrobić go na własną rękę. Firma natomiast dysponuje wszelkimi niezbędnymi narzędziami i materiałami, aby zrobić z Was prawdziwych umarlaków. I mają sztuczną krew. Mnóstwo sztucznej krwi.

http://bit.ly/2nSJO9O

Każdy z nas ma choć jedną osobę w swoim otoczeniu, która byłaby zachwycona podobnym pomysłem. Zastanów się, komu zrobić dzień i podeślij jej ten wpis.

Przeczytaj także:

Najgorsze torty weselne

5 najgorszych sukien ślubnych

Uwaga! Bridezilla alert!

Ściskam i całuję,

xoxo


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 komentarze

  • Haha napewno nowożeńcy będą świetnie wspominać takie sesje długi czas 😀

  • Obrzydlistwo!!
    Zajebiste! 😀
    Nie znam nikogo,kto by się odważył, ale pomysł sztos :D.

  • Nie da się odmówić oryginalności to fakt haha 😀

  • TAK.
    to rzeczywiście odważne

0